23.11.2019 MSK Benešov n.P. - TJ Vaňov 1:5 (1:2)

28. 11. 2019

V sobotu nás čekalo záchranářské klání v Benešově. Tento zápas jsme museli zvládnout za tři body, vzhledem k dobrým výsledkům týmů, které jsou s námi na chvostu tabulky. Většinu zápasu jsme byli aktivnějším týmem, dokázali jsme konečně dát míč na zem. První gól nás nedostal na kolena, naopak nás to nakoplo a po dvou gólech Šimurdy jsme šli za stavu 2:1 do kabin.
      Začátek druhého poločasu jsme trošku prospali a naštěstí nás podržel Honza Kalina v bráně, nebo zásah naší obrany ,,za pět minut dvanáct". Ovšem v 68. minutě se dostal k sólu Michal Končel, z hráčů Benešova udělal kuželky a poslal nás do dvoubrankového vedení. Kosmeticky upravil skóre ještě dvěma góly Šimurda a zápas skončil 5:1.

Povinné tři body nás udrželi na dostřel středu tabulky. Doufáme, že nějaké bodíky vybojujeme i v posledním zápase podzimu, který sehrajeme v sobotu na umělé trávě na Armě proti Mojžíři, zápas začíná od 13:30.