24.08.2019 Slavoj Bohušovice n.O. - TJ Vaňov 6:0 (1:0)

25. 8. 2019

Velká škola hned na úvod...

Na včerejší utkání jsme jeli s velkou pokorou před týmem, který ještě loni hrál A třídu a absolutně jsme nevěděli co od Bohušovic čekat. Hned ze začátku utkání jsme dostali dvě velké facky. Po nepovedeném centru jsme z rychlého protiútoku dostali gól na 1:0 a ve 13 minutě se nám zranil Míra Zeman. Domácí tým udával tempo hry celý první poločas a jen díky čarování brankáře Kaliny se šlo do kabin za nadějného stavu 1:0 pro domácí.
    Na začátku druhého poločasu jsme opět inkasovali a když jsme se mohli nadechnout kontaktním gólem, zazdil nás čárový rozhodčí svým směšným posouzením ofsajdu. Asi pět minut poté potvrdili domácí svou dominanci na place, vstřelili třetí gól a bylo po zápase. Po konečném hvizdu svítilo na tabuli skóre 6:0 pro domácí. Pro nás určitě velké poučení, víme na čem musíme zapracovat a už vyhlížíme další zápas, kdy můžeme tento hrozný výsledek odčinit v prvním domácím zápase proti Junioru Děčín, který odehrajeme v sobotu od 13:30 ve Vaňově.

Děkujeme všem, kteří nás přijeli do Bohušovic podpořit a Míro přejeme brzké uzdravení !