25.05.2019 TJ Vaňov - TJ Sebuzín 3:0 (1:0)

Vrba                                    Růžička                                    Caninec                          Barnat

Doskočil                              Rytíř L.                                    Zeman M.                      Kremr

Zeman J.                                   Šimurda

Střídali: Novotný, Budka, Sloboda,

Střelci: Zeman M., Vrba, Sloboda

Už tři kola před koncem soutěže slavíme titul!!

V sobotu k nám přijel tým že Sebuzína, který okupuje střed tabulky. Od první minuty jsme se chopili iniciativy a soupeře zatlačili na jejich půlku, bohužel místo vedení jsme opět pálili jednu šanci za druhou. Sebuzín zahrozil snad jediným průnikem, který minul naší svatyni. Ve 37. minutě si našel míč Míra Zeman a nechytatelnou střelou nás poslal do vedení 1:0. Za tohoto stavu se šlo do kabin.
Ve druhém poločase už jsme tolik hru nekontrolovali a soupeř začal vystrkovat růžky. Ovšem v 68. minutě vyslal hlavou nechytatelný projektil Honza Vrba a bylo to 2:0! V 86. minutě ještě upravil skóre Marcel Sloboda a zápas skončil 3:0! Sebuzínu velký palec nahoru za předvedené fair play a klidný match, děkujeme