31.08.2019 TJ Vaňov - FK JUNIOR Děčín 0:9 (0:3)

4. 9. 2019

Facka číslo dva !

V sobotu na náš plácek přijel loňský účastník A třídy FK Junior Děčín. Že se jedná o kvalitního soupeře jsme věděli, a proto se v kabině daly jasné pokyny, jak chceme hrát. Ovšem jak to bývá, tak jsme od prvního písknutí dělali vše naopak... Nerozhodný stav vydržel do 22. minuty, kdy jsme poprvé inkasovali. Poučení nepřišlo a naše naivní hlídání protihráčů při rohu způsobilo, že Děčín zvýšil vedení na 2:0. Naše ojedinělé výlety na půlku soupeře končily většinou u nepřesně finální přihrávky, či taktickým přerušením hry soupeře. Další studená sprcha přišla ve 34. minutě kdy si z nás udělal slalomové kuželky hostující Mezsároš a po technické střele upravil skóre na 3:0 pro hosty. A za tohoto stavu se šlo do kabin.
Ve druhém poločase jsme opět nedodrželi pokyny z kabiny a hned ve 46. minutě jsme dostali gól na 4:0 a bylo po zápase. Během dalších 45. minut jsme ze zápasu udělali nechutný debakl s konečným výsledkem 0:9. Projevila se opět naše taktická nevyspělost a velký nedůraz v osobních soubojích.

Příští zápas chceme uválčit naše první body na horké půdě v Pokraticích, sobotní zápas začíná od 10:30.