Mizérie pokračuje, tentokrát si odvezli body Srbice

12. 10. 2009

Zápas ve Vaňově začal velmi zhurta. Přesto, že domácí měli výhodu rozehry, po pár vteřinách se po hrubé chybě ve středu pole třepetal míč v naší síti. Vaňov záhy kontroval, když Machek vybojoval penaltu, kterou Caninec spolehlivě proměnil 1:1. Hosté byli ale během zápasu nebezpečnější a do poločasu se také znovu ujali vedení.

Ve druhém poločase domácí hru zlepšili. Naše pokusy ale dlouho ztroskotávaly na obraně Srbic. Naopak na druhé straně přišla další velká chyba, po které se hosté ujali dvoubrankového vedení. A jakoby toho nebylo dost, přišla další velká rána, když po efektních nůžkách dopadl Zemín tak nešťastně, že pro něj musela přijet záchranka. Při tomto okamžiku se dobrých 10 minut nehrálo. Domácí už měli navíc vystřídány tři hráče. Do konce zápasu stihli Srbice vstřelit ještě jeden gól a zahodit pokutový kop, se kterým si poradil Hampl.

TJ VAŇOV - SOKOL SRBICE 1:4 (1:2)

branka: Caninec z pk.

sestava: Hampl - Caninec, Dvořák J.(70.Kodat), Protschke, Brabec(46.Bouša) - Rytíř, Záleský(46.Martinů), Vrba, Hamala - Zemín, Machek