Béčko doma prohrálo s SKP

Vaňov B - SKP 0:1 (0:0)

Sestava

Červinka - Harciník, Caninec, Veselý, Příhoda - Němeček (80.Jan Brabec neboli Čóča), Rytíř, Šimek, Stehlík - Hamala, Kodat

Rezerva Vaňova narazila v dalším kole na tým SKP, proti kterému se nám celkem daří. Průběh prvního poločasu byl celkem nezajímavý, až na několik průniků Hamaly, hostující brankář však ani jednou zasahovat nemusel. Domácí přehrávali hosty kombinačně, ale pouze po vápno bez pořádného zakončení.  Hosté sázeli spíše na brejky, ale domácí obrana je k ničemu nepustila. Poločas přes převahu domácích skončil 0:0. V druhém poločase zápas pokračoval v podobném duchu, šance domácích se však nedaly považovat za vyložené nebo gólové. Hosté se v polovině druhého poločasu začali  osmělovat a využívat okének v obraně, která se otvírala při snaze domácích vstřelit branku. Hosté měli i šance, Červinka v brance je však s přehledem likvidoval . Deset minut před koncem však už čisté konto neudržel, když za přihlížení domácích vaňovský gólman chytil tři střely za sebou, na čtvrtou dorážku však již neměl nárok.  Vaňovští ve snaze vyrovnat vrhli vše do útoku a zatlačili hosty na jejich polovině. Vybojovali několik rohů a standartních situací, ale přes veškeré úsilí již zůstal výsledek nezměněn.