Béčko opět nezvládlo první poločas a po 90 minutách podlehlo vedoucím Skoroticím 1:5

28. 9. 2009
Vaňov B - Skorotice 1:5 (0:5)
sestava
Dušovský - Šabani (46. Hájek), Brabec Jiří, Caninec, Sibal P. - Hamala, Adamec, Hnízdo, Šimek - Kodat, (75. Hanták)

Nelehký soupeř nás čekal v dalším kole soutěže II. třídy - přijely Skorotice, lídr tabulky.
     A už od začátku bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. Hosté disponují mladým kádrem a tento rok to myslí s postupem do I. B třídy určitě hodně vážně. Běhavý soupeř rozhodl zápas běhěm prvních 16 minut, kdy 3 krát skóroval. A bylo po zápase. Do poločasu přidaly Skorotice ještě 2 branky a stav po 45ti minutách byl stav 0:5 pro naši rezervu.
     Ve druhém poločase hosté polevili, i když stále hrozili z rychlých brejků. My jsme aspoň korigovali 15 minut před koncem Hantákem, který se trefil z přímého kopu.
     Již druhý zápas v sezóně jsme totálně propadli v obraně v prvním poločase. Je pravda, že soupeř byl jednoznačně lepší a svoji rychlou kombinační hrou nás v první pětačtyřicetiminutovce přehrál.
     V příštím kole nás čeká další těžký oříšek - zajíždíme přes řeku Labe na osadu a o body se popereme s druhým týmem tabulky - rezervou Střekova.