Dubice - Vaňov B 5:1 (4:0)

branka Sibal Josef

sestava

Karas - Dovolil, Brabec Jiří, Vaňák, Příhoda - Sibal Josef, Záleský (46. Pec), Sibal Petr) Stehlík, - Slanina (75. Vondra), Němeček

V dalším kole jsem zavítali do Dubic, kde nás čekal Matzke a jeho nebezpečné standartní situace. Před zápasem nás trenér varoval, bohužel jsme soupeře neuhlídali. V prvním poločase jsme 3 branky dostali po standartních situacích, čtvrtou také - dali jsme si vlastní branku. 4 střely soupeře a 4 branky. My jsme nevyužili žádnou šanci a měli jsme jich dost. Za stavu 0:2 jsme neproměnili penaltu.

Ve druhém poločase jsme jednu branku dali, šancí bylo víc. Domácí svoji jedinou šanci proměnili a výsledek zápasu si pohlídali.

Výsledek vůbec neodpovídá vývoji zápasu, bohužel jsme neuhlídali jediné nebezpečí domácích - standartní situace zahrávané Matzkem. A to rozhodlo. V příštím zápase nás čeká doma Tisá, věřme, že výkon bude lepší a zvítězíme.