branka Jaroslav Dvořák
sestava
Burgr - Harciník, Šimek, Brabec Jiří, Veselý - Hájek, Adamec, Dvořák Jaroslav, Vojta - Brabec Jan, Dušovský
střídal Kolařík

Po prudkém dešti, který skončil těsně před zahájením zápasu, oba soupeři vyběhli na hřiště. My nastoupili v hodně oslabené sestavě, Áčko hrálo ve stejný čas v Heřmanově.
      Nečekaně jsme se však dostali do vedení asi v 10 minutě po přímém kopu, který proměnil Jára Dvořák. Avšak neradovali jsme se dlouho, asi po 10 minutách se ze stejné pozice na druhé straně nemýlil Luboš Jelínek, který nám nakonec vstřelil 4 branky.
      Domácí vyhráli první poločas 4:1, my jsem měli ještě také možnosti - Dan v útoku nastřelil břevno, hlavou vedle.
      Ve druhém pločase jsme ale úplně odpadli a obdrželi další 4 branky.Výsledek je krutý. Naštěstí jsme zachráněni. Je konce sezóny, máme hodně zraněných. Ale hlavně je potřeba zapracovat na fyzické kondici.