Béčko ztratilo vedení a z Chabařovic si veze bod za remízu 3:3

branky: Šimek, Caninec, Pec
sestava                                              FOTO
Karas - Sibal P., Caninec, Štěrba, Dvořák T. - Sibal J., Adamec, Šimek (65. Matiscsák L.) - Pec, Kodat
střídali: Dovolil

Sobota krátce po poledni. Souboj dvou rezervních týmů se odehrál v Chabařovicích. Krásné slunné počasí přilákalo i dost diváků. Hrál se od začátku až do konce pohledný fotbal, na obou stranách měla mužstva několik zajímavých šancí. Domácí byli přeci jenom nebezpečnější a ve 20. minutě udeřili. My jsme se ale oklepali a 3 slepenými brankami v rozpětí 8 minut jsme vývoj zápasu otočili. Bylo to mezi 35 až 43 minutou. Do kabin se tedy odcházelo za poločasového stavu 3:1 pro nás.
     Ve druhém poločase jsme se na soupeře moc nehrnuli. Místo toho, abychom vítězsví potvrdili 4 brankou, jsme se zbytečně zatáhli a bohužel slibné vedení a vyhraný zápas ztratili chybami v obraně. Domácí vstřelili 2 branky a zaslouženě vyrovnali. My jsme posledních 10 minut byli na půlce soupeře, ale nedokázali jsme dát vítěznou branku. A tak si odvážíme za remízu 3:3 pouze bod, který je po vývoji zápasu zklamáním a ztrátou.
     V dalším kole nás čekají silné Petrovice, bude to těžký zápas. Na soupeře se připravíme, abychom získali 3 body.