Čekání na výhru se nepříjemně prodlužuje

20. 4. 2009

Už sedm hracích kol čeká Vaňov na výhru A mužstva. V Povrlech k tomu nebylo daleko, ale znovu soupeř dokázal využít našich chyb a uhájit domácí hřiště.

Přitom první poločas se nesl ve vaňovském duchu. Dostali jsme se gólem Šimka do vedení 1:0 a vypracovali si další zajímavé příležitosti. Povrly až na jednu šanci, kterou včasným vyběhnutím zlikvidoval Hampl, působili neškodně.

Hned v úvodu druhého poločasu ale dokázali ze standartky srovnat stav, což byla pro domácí živá voda. Z následného tlaku a další standartky dokázali vstřelit druhý gól a ujali se vedení. To byl také poslední gól utkání. Vyrovnání ale viselo na vlásku, když v poslední minutě Záleského roh nasměroval Dvořák J. mezi tři tyče, bohužel za bezmocného brankáře zaskočil domácí obránce.

TJ POVRLY - TJ VAŇOV 2:1 (0:1)

branka: Šimek

sestava: Hampl - Caninec, Dvořák J., Martinů, Vrba - Šimek, Houda, Machek, Dvořák T. - Zemín(82.Záleský), Veselý(75.Hanták)