Heřmanov si odvezl bod

25. 10. 2006

Ústecký deník - 25.10.2006

Vaňov - Fotbalisté Vaňova napravili předchozí krach 1:2 v Liběšicích jen částečně. Na domácí půdě ve 12. kole 1. B třídy remizovali s druhým týmem soutěže Heřmanovem 1:1.

Vaňov odstartoval mohutným náporem, dostal se k sérii rohů, ale Heřmanov odolal. Sám z brejku udeřil ve 36. minutě, trefil se Stehlík. Domácí potom hosty znovu zamkli, dvakrát skvěle střílel z trestných kopů Rytíř, zblízka hlavičkoval Zlámal a z malého vápna nedal Bouša.

Vaňovští se dočkali vyrovnání v 55. minutě, po dalším z rohových kopů se prosadil Bouša -1:1.

Po zbytek zápasu domácí dál válcovali soupeře, Rytíř ani J. Dvořák však vyložené příležitosti ve vítězství nepřetavili.

Vaňov - Heřmanov 1:1 (0:1). Branky: Bouša - Stehlík. ČK: Rojko. Diváků: 60.

Vaňov: Burgr - Bouša, J. Dvořák, Caninec, Brabec (70. Česlák) - T. Dvořák, Machek, Vaňkát, Rytíř - Zlámal, Stakič (18.Houda).