Jarní premiéra vyšla, odlepili jsme se z posledního místa po výhře 6:3 ve Svádově nad místní rezervou

29. 4. 2015

Svádov ,,B“ : Vaňov 3:6 (2:2)

V neděli 19. 4. jsme za pěkného počasí odehráli první mistrovské utkání na hezkém Svádovském hřišti. Do utkání jsme vstoupili velice laxně a soupeř naší hru během 15 minut dvakrát potrestal. Ve 20. minutě došlo v naší brance ke změně a pro nás to byl impuls, i ke změně hry, která se zvedla. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat. Druhý poločas jsme začali makat, soupeře jsme přehrávali, vypracovali si několik brankových příležitostí a čtyři se nám podařilo proměnit. Svádov přidal v druhém poločase jednu branku a zápas jsme vyhráli 6:3.

Sestava: Jakša, Příhoda, Gerlický, Frank, Burkovec, Trux, Rosocha, Macháček, Novotný, Rytíř J., Rytíř L.

Střídačka: Kaplan, Caninec, Adamec, Baránek, Štěpán, Kodat Mart.

Branky: 12 min- 1:0

14 min – 2:0

18 min – 2:1 Rytíř L.

27 min – 2:2 Rytíř L.

47 min ­– 2:3 Novotný

56 min – 2:4 Trux

72 min – 3:4

77 min – 3:5 Rytíř L.

87 min – 3:6 Caninec