Ježíškovský turnaj 2006

16. 12. 2006

Náš letošní první turnaj nedopadl nejlépe

ObrazekStřekov- V sobotu 16.12. se uskutečnil Ježíškovský turnaj, kterého se tradičně díky manažerské práci Franty Donaufa účastní i náš klub. Letos byl tým sestaven výhradně z hráčů Vaňova, vyjímkou byl pouze bývalý Vaňovák nyní hráč blauwaisvogel NDR Aleš Fiala. Po loňském 3.místě jsme nemohli očekávat lehkou skupinu vzhledem k prozíravosti pořadatele, týmu Linde. A skutečně naše skupina byla doslova smrtící, kdežto tým Linde neměl ve skupině vážnějšího soupeře. Po organizační stránce byl turnaj jako každý rok výborný.

Round 1_POKRATICE-VAŇOV 3:8

Po slušném začátku, kdy jsme se dostali do tří brankového vedení,  přišla v polovině zápasu naše slabší chvilka, které soupeř využil a slepenými góli během jednoho střídání srovnal na 3:3. Naštěstí se nám podařilo vstřelit další branku, která Pokratice definitivně zlomila, a zbytek utkání byl už jen otázkou skóre. Branky: Brabec 4, Stakič 2, Bouša, Dvořák

Round 2_VAŇOV-KAFKY 0:1

Papírově nejlehčí soupeř nás čekal ve druhém zápase turnaje, a nutno podotknout, že jsme k němu také tak přistoupili. Doslova uspávací taktika se soupeři vyplatila. Za celých 20 minut jsme si nevytvořili souvislejší tlak. Soupeř pouze čekal na naší chybu, která přišla. Jediný a rozhodující gól vstřelil náš bývalý hráč Tiba Krnáč. Nutno podotknout, že tento výsledek nás stál lepší umístění v turnaji. Branky: od nás bohužel nikdo

Round 3_FK HNÍZDO-VAŇOV 3:3

Dle mnohých přihlížejících jeden z nejlepších zápasů turnaje. V zápase jsme třikrát vedli, naposled minutu dvacet před koncem, kdy Stakič zakončil střelou do šibenice nejkrásnější akci turnaje na tři doteky přes celé hřiště. Bohužel definitivní stop nám v turnaji vystavil 30 sekund před koncem hráč prvoligových Teplic Rilke, který nás odsoudil pouze k boji o 5.místo. Branky: Rytíř, Brabec, Stakič

O 5.místo_VAŇOV-NEVIM 3:1

V zápase bez náboje a motivace jsme nakonec v poklidném tempu dokráčeli alespoň pro páté místo. Branky: Bouša, Vaňkát, Rytíř