Labské derby vyznělo lépe pro Vaňov, áčko opustilo úplné dno tabulky

18. 4. 2011

autor: nasjara

Vaňovské Áčko se po dlouhé době radovalo o víkendu z výhry! Soupeřem byl Svádov, který je v tabulce na 9.místě, když zatím posbíral 21 bodů.

Zápas byl v celém průběhu vyrovnaný a oba týmy si vypracovali několik slušných brankových příležitostí. Skórovat dokázali ale jen domácí, když Machek krásnou přihrávkou vyzval Martinů, který se nemýlil 1:0. Obrovskou šanci do poločasu ještě spálil po střele Němečka Hamala, netrefíc prázdnou branku.

Stejný hráč si vše vynahradil na začátku druhého poločasu a tentokrát chladnokrevně zasunul na 2:0. Obrovské štěstí si domácí vybrali v 75.minutě, když hosté trefili nejprve z trestného kopu po zákroku Dušovského břevno a z následných dvou dorážek hlavou stejnou část branky ještě 2x, třetí dorážka skončila mimo tyče. Hosté nakonec v 85.minutě snížit dokázali, domácí si ale výhru už pohlídali.