Po vítězství v Děčíně má Áčko záchranu ve svých rukách

31. 5. 2009

Poslední kola vaňovští naznačili mírné zlepšení a v minulém kole odehráli vyrovnanou partii proti favoritům z Mojžíře. V současné chvíli tlačí hráče Vaňova bota hlavně v ofenzivní činnosti a proměňování šancí.

Z počátku byl na Unionu aktivnější Vaňov, ale asi po 15 minutách se hra vyrovnala. Na obou stranách řešili oba brankáři několik ošemetných situací, se kterými si ale dokázali poradit. Do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.

Vaňov se ujal vedení ihned po začátku prvního poločasu. Vrbovu střelu tečoval na velkém vápně obránce domácích do protipohybu svého golmana 0:1. Celý druhý poločas byl herně vyrovnaný Union se tlačil do útoku, Vaňov chtěl těžit z brejků. Žádná z ošemetných situací na obou stranách už ale gólem neskončila. Bezchybný výkon podal na straně Vaňova zejména brankář Hampl.

UNION DĚČÍN - TJ VAŇOV 0:1 (0:0)

branka: Vrba

sestava: Hampl - Bouša, Dvořák J., Protschke, Caninec - Dvořák T., Machek, Vrba, Martinů - Hamala, Veselý

střídali: Houda, Sibal J.