Polabské derby - Vaňov B - Brná B vyhrál tým od koupaliště

19. 10. 2006

Vaňov B - Brná B

V nedělním podzimním odpoledni si to rozdali dva polabští sousedé, každý z jiného břehu.
Oba dva soupeři byli posíleni o pár hráčů z A týmů, takže diváci mohli očekávat líbivýa kvalitní fotbal z obou stran.

V prvním poločase byli hráči z Brné lepším týmem, hlavně dokázali proměnit šance, které si vytvořili. Pomohla jim k tomu také obrana domácích, po hrubé chybě Drtikola asi v 15. minutě se ujali hosté vedení. Vaňovští si vypracovali také několik šancí, ale bohužel neuspěli. A tak přišel trest v podobě druhého gólu. Ač hráči Brné skoro samý důchodce, domácí si nevědeli rady.

Do druhého poločasu nastoupili Vaňovští se snahou zvrátit nepříznivý stav. Uběhlo asi 10 minut, a přišla třetí branka ze strany Brné, po chybě obrany. I tak se domácí nevzdávali a alespoň čestnou branku, kterou vstřelil Vaňkát, upravili skore na konečných 1:3.