Prohra v zimním turnaji s Velkým Březnem 2:4

25. 2. 2009

TJ Vaňov - Velké Březno 2:4 (0:2)

Další zápas zimního turnaje v Neštěmicích jsme odehráli proti Velkému Březnu. Byl to předposlední mač, v posledním kole nás čekají Skorotice.

Soupeři se moc v poslední době herně nedaří, nás zase trápí stále početná marodka. Velkobřezenští byli od začátku pohyblivější, a v úvodu zůročili své snažení brankou. Další vývoj poznamenala výměna názorů mezi hlavním rozhodčím Ševčíkem a naším hráčem Pavlem Boušou, který byl vyloučen. Ihned po této situaci jsme obdrželi po nekoncentraci druhou branku. Poločas skončil vítězně pro Velké Březno 2:0.

Ve druhém poločase jsme sice vstřelili dvě branky - Veselý a Zemín, ale soupeř přidal také dvě navrch. My jsme nevyužili několik dalších šancí v závěru, kdy soupeř zřejmě vypustil poslední minuty zápasu a vítězství si pohlídal.

Věřme, že v posledním zápase zvítězíme a umístíme se na lepším místě, než na kterém v tuto chvíli jsme. Za necelý měsíc se také blíží mistrovská utkání I. B třídy, tak doufejme, že se marodi dají do pořádku.