SK Hraničář Petrovice – Vaňov 2:3 (2:1) - přátelské utkání neděle 29. 3. 2015

6. 4. 2015

SK Hraničář Petrovice – Vaňov 2:3 (2:1)

Sestava:  Jakša, Adamec, Krýsl, Gerlický, Příhoda, Trux, Kodat, Mar, Vondra, Rytíř L, Macháček, Slanina, Frank, Baránek

V neděli 29. 3. jsme zavítali k přátelskému utkání do Petrovic, kde jsme změřili síly s místním ,,B“ týmem. Hrálo se na těžkém terénu a po začátku, který jsme prospali, prohrávali v 15. minutě už 2:0. To nás nakoplo a postupně začali přebírat otěže utkání. Ve 34 minutě se naše snaha o zvrat začala vyplácet, když se dalekonosnou střelou na zadní tyč trefil Aleš Příhoda. Do druhého poločasu jsme trochu pozměnili sestavu a to se hned odrazilo na výsledku, když svou individuální akci zakončil ve 47. min. Lukáš Rytíř a bylo vyrovnáno. Dařila se nám kombinace, na hřišti jsme dobře komunikovali a celý tým se dobře doplňoval. Naše převaha vedla k další brance, kterou po standardce vstřelil v 57 min. Lukáš Trux. Do konce utkání již další branka nepadla a tak jsme si odvezli vítězství 2:3.