SKP Sever ÚL - TJ Vaňov 2:2, PK 7:6, (1:0)

5. 10. 2017

SKP Sever – TJ Vaňov

2:2 (7:6 np)

V sobotu 30.9. jsme vyjeli na umělou trávu na ,,Kameňák“ se utkat s domácím SKP Sever. Nevyzpytatelný tým, který skloubil zkušenost a mládí a umí hrát hezký fotbal. Začátek utkání byl z naší strany velmi nervózní, za což jsme zaplatili v páté minutě při rohovém kopu. Nikým nehlídaný Šamonil uklidil míč za bezmocného Dvořáka a bylo to 1:0. Celý první poločas byl z naší strany nervózní, ne a ne se dostat do herní pohody, dát míč na zem a hrát fotbal. Šance byly na obou stranách, bohužel pokusům Palečného i Novotného a dalších chyběla přesnost. V půlce poločasu zápas skončil pro našeho nejlepšího střelce Palečného, jemuž bránil k dalšímu pokračování v zápase  natažený sval. Zbytek poločasu se hrálo nahoru dolu a více ze hry měli furt domácí, kteří však nedokázali svůj tlak proměnit v gól. Druhý poločas jsme chtěli začít aktivněji a srovnat skóre. Bohužel v 62´ minutě využil nedorozumění v naší obraně Lukeš, který předložil do prázdné brány Tenopírovi a rázem to bylo 2:0. Naštěstí pro nás jsme hned vzápětí snížili ze standardní situace, když se na malém vápně vyšplhal do vzduchu Růžička a dal kontaktní gól na 2:1. Domácí chtěli svůj náskok navýšit a hrozili především z protiútoků vedených Lukešem, Tenopírem či Kremrem. Naštěstí už hostující obrana držela  i za cenu tvrdších zákroků a karetních trestů. Okolo 70´minuty dojel domácí hráč našeho Kubu Dvořáka a ten musel se zlomeným nosem pelášit do nemocnice. Opět se potvrdilo nedáš - dostaneš, když v 85´minutě po řadě spálených šancí ze strany domácích srovnal hostující Novotný velmi šťastnou střelou. Do konce utkání se nic nestalo a šlo se na penalty. Domácí všichni proměnili, za hosty si smůlu vybral Honza Zeman.

Hráč zápasu : Vojta Budka

V sobotu 7.10 přivítáme na domácí půdě ve Vaňově zatím vedoucí celek soutěže 1. FK Petrovice- Tisá od 16:00. Přijďte podpořit domácí borce !!!