TJ Skorotice – TJ Vaňov 3:2 (1:2)

Sestava: Grund – Harciník, Navrátil, Caninec, Příhoda – Stehlík, Rytíř, Slanina, Brabec – Dvořák T., Zemín

Střídali: Červinka

Branky: Zemín Ilja 2x

V prvním poločase kontroloval hru Vaňov, který si dokázal poradit s nakopávanými balóny domácích. Navíc se dvěma góly blýskl Ilja Zemín, který nejdříve dokázal přehodit domácího gólmana a přibližně o deset minut později se prosadil i hlavou. Situace se bohužel obrátila po zbytečném vyloučení Brabce, který nejdříve dostal žlutou kartu za protesty a o několik minut později za faul na unikajícího hráče Skorotic. A hned z následného přímého kopu domácí snížili na rozdíl jedné branky, když se skorotický hráč doslova zjevil před naším brankářem Péťou Grundem a nikým nehlídán dokázal balón hlavou dostat do sítě. Ještě v prvním poločase kvůli zranění střídal Lukáš Rytíř, kterého nahradil Červinka. Dvořák se přesunul na levého beka a Červinka na místo vyloučeného Brabce, Zemín se tak v útoku musel bít sám.

V druhém poločase se obraz hry radikálně změnil. Domácí cítili šanci na zvrat v utkání, hosté se v deseti jen těžko dostávali na půlku soupeře. K tomu jim rozhodně nepomáhal ani hlavní rozhodčí, který si nedokázal u domácích hráčů sjednat respekt, velký tlak na něj vyvíjeli také fanoušci. Po čtvrthodině hry domácí vyrovnali, opět po standardní situaci. Rohový kop nedokázala obrana Vaňova odvrátit do bezpečí a Skorotice na několikrát dotlačili míč za záda Grunda. Vyrovnávací gól jim samozřejmě dodal další energii a tlačili se za vedoucí brankou. Té se tak 10 minut před koncem dočkali, když střelu zpoza vápna nešťastně tečoval Slanina a vaňovský gólman už nedokázal na změnu směru zareagovat. Zápas skončil smolnou prohrou 3:2, dva góly Zemína Vaňovu body nepřinesly.