V dalším zápase zimního turnaje Vaňov vydoloval bod v souboji s Chuderovem za remízu 1:1

17. 2. 2008

17.2.2008 Kameňák: V dalším zápase zimního turnaje Vaňov prověřil první vážný soupeř. Tým Chuderova okupuje po podzimu třetí místo tabulky v naší skupině 1.B třídy.

Zápas, který shlédla slušná divácká kulisa, se nesl ve tvrdém, ale velmi korektním duchu. V prvním velmi vyrovnaném poločase dokázal z mnoha šancí na obou stranách skórovat, po chybě Vaňovské defenzivi , pouze Chuderovský Ottel 0:1.

V druhém poločase Vaňov dokázal vyrovnat po střele Hantáka, kterou neudržel Brankář Chuderova a Veselý pohodlně vstřelil branku 1:1. Záverečných 20 minut zápasu Chuderov převzal iniciativu  a Vaňov se měl co ohánět udržet alespoň remízu. To se ale podařilo, a tak Vaňov ani ve svém třetím utkání v tomto roce nenašel přemožitele.

Utkání řídil p.Grupač, který pustil na obě strany tvrdší hru, což zápasu určitě prospělo.

TJ VAŇOV-FK CHUDEROV 1:1 (0:1)

branky: Veselý - Ottel