V prvním utkání v novém roce Vaňov přehrál SK Černčice

2. 2. 2008

ObrazekV prvním utkání v novém roce se náš "A"tým utkal na umělé trávě v Krupce s účastníkem 1.A třídy sk.B mužstvem SK ČERNČICE.

V prvním poločase byla hra vyrovnaná, mírnou územní převahu dokázal využít Houda, který proměnil pokutový kop po faulu na Veselého 0:1. Černčice však dokázali stav srovnat. Po dobře rozehraném rohu, a dobrém náběhu, neměl Karas šanci 1:1. V prvním poločase ještě Černčice dvakrát zahrozili, ale jejich šance zlikvidoval Karas.

V druhém dějství se hráči Černčic pustili do bezhlavého útočení, góly však padaly už jen do jejich svatině. Nejprve Vaňov spálil dvě tutovky po samostatných brejcích. Napotřetí už se ale nemýlil z úniku Veselý 1:2. Stejný hráč za malou chvilku využil hrubky Černčické obrany a zvýšil na 1:3. Definitivní podobu výsledku dal po pěkném centru Dvořáka T. hlavou Dvořák J-1:4.

SK ČERNČICE Obrazek - Obrazek TJ VAŇOV  1:4 (1:1)

branky Vaňova: Veselý 2, Houda, Dvořák J.

sestava: Karas - Caninec, Záleský(46.Dvořák J.), Dvořák T., Brabec - Rytíř, Machek, Vaňkát, Houda, Martinů - Veselý