Vaňov má skalp rivala

24. 10. 2006

Přestanov znovu vyhrál a vede už o 10 bodů

Ústecký deník - 24.10.2006

Ústecko - Fotbalisté rezervy Vaňova zdolali v 10. kole třetí třídy béčko Svádova, na lídra Přestanov ztrácejí z druhého místa deset bodů.

III. třída, 10. kolo:

Chlumec B - Božtěšice 7:2 (2:0).
Branky: Prokop 2, Homolka 2, Henich, Tesařík, Jakš - Krok 2. Bez karet. Diváků: 40..
Božtěšice držely přijatelný výsledek do poločasu, ale po obrátce se jejich porážka změnila v debakl.

Přestanov B - Telnice 6:2 (2:2).
Branky: Jiří Novák 2, Trousil, Pajkrt, Polák, Bechyně - R. Jankovský ml., D. Veselý. ŽK: 2:2. Diváků: 40.
Telnice vedla 1:0 a vyrovnala na 2:2, jenže v přestávce favorit posílil a čtyřmi brankami složil soupeře.

Ravel - Hostovice 3:3 (1:1).
Branky: Vyleťal, Gebert, Pospíšil - Beran, Čumpelík, Marton. Rozhodčí: Grupač. ŽK: 2:2. ČK: 1:0. Diváků: 40.
Ve 30. vteřině Ravel otevřel skóre, ale už v 5. minutě hosté vyrovnali. Potom favorizovaný tým dvakrát dotahoval, za stavu 3:3 nastřelil břevno a tyč.

Malé Březno - Skorotice B 1:1 (0:0).
Branky: Šlaj - Chochola. Rozhodčí: Kroutil. ŽK: 2:3. Diváků: 20.
Skorotice dlouho sahaly po vítězství, až tři minuty před konem vyrovnal Šlaj.

Brná B - Libouchec B 3:4 (0:2).
Branky: Patera 2, Cihelka - Hauzr 2, Čmelík, Máček. Rozhodčí: Grupač. ŽK: 0:2. ČK: 0:1. Diváků: 30.
Brná dokázala vymazat dvoubrankové manko, jenže po změně stran hosté znovu utekli na 4:2 a domácí už stihli jen korigovat prohru.

Svádov B - Vaňov B 0:1 (0:0).
Hráno ve Vaňově. Branka: Hamala. Diváků: 30.
Duel dvou fotbalově vyspělých týmů rozhodla jediná branka Hamaly z 60. minuty.

SKP Ústí - Povrly B 1:0 (0:0).
Branka: Švarc. ŽK: 1:3. Diváků: 30.
Po vyrovnané první půli převzali režii duelu domácí.