Vaňov nezvládl zápas v Tisé, ale po výhře nad týmem Ravelu stále drží kontakt s čelem tabulky

Tisá - Vaňov 3:1(1:1)
Branka- Caninec pk.

Sestava: Červinka-Grumich, Caninec, Dvořák, Protschke-Sibal, Houda/45.Harciník/, Martinů, Příhoda-Kodat/85.Brabec/, Němeček/85.Šebík/

Obě mužstva nastoupila do souboje s vědomím, že se hraje o druhou příčku v soutěži. Domácí byli v první půli horším týmem, vaňovští měli územní převahu a hlavně Němeček s Kodatem dělali domácí obraně velké problémy. K větší gólové šanci však tlak nevedl a tak udeřilo na druhé straně, kdy po pravé vaňovské straně utekl mladý Povejšil a s přehledem zakončil. Po několika minutách však bylo vyrovnáno, kdy Němeček svým průnikem do vápna zařídil penaltu, kterou Caninec lehce proměnil. V druhé půli však vaňovští nepochopitelně přestali hrát, rezignovali na dobrý výkon z první půle a byli za to potrestáni dvěma góly. Jednou neuhlídal Harciník domácího kapitána, kterého vybídl ke skórování přesnou přihrávkou exligista Budka a podruhé domácí útočník neuvěřitelnou trefou do šibenice utnul naděje vaňovských na body.

Vaňov - Ravel 4:2 (1:1)
Branky: Vondra vlastní, Hanták, Houda, Harciník

Sestava: Červinka-Brabec/46. Hanták/, Caninec, Dvořák, Protschke- Grumich , Houda, Martinů, Příhoda-Kodat/80.Harciník/, Němeček/85.Šebík/

Na domácí trávník přijel ambiciozní a nepříjemný soupeř. Jak se zápas bude vyvíjet už naznačil úvod utkání, kdy hosté každý výrok rozhodčího komentovali nevybíravými výrazy. První nepříjemnost se udála zhruba po deseti minutách, kdy jeden z hostujících hráčů musel střídat po nezaviněném střetu s podezřením na zlomeninu nebo vykloubeninu ruky. Poté si hosté nechali dát v rychlém sledu dvě zbytečné červené karty a mělo být po zápase. Nejprve však ještě v deseti stačili jít do vedení , když po rohovém kopu dostali odražený balon do sítě bezmocného Červinky, který nic neviděl. Domácí do poločasu stačili vyrovnat, když po centru z pravé strany srazil při souboji s Kodatem míč do vlastní branky exvaňovský Vondra. V druhé půli se domácí řídili pokyny trenéra a trpělivou hrou dvěma brankami strhli vedení svou stranu. Poté však začali hrát lehkovážně a pouze se chytali do ofsajdů. Hosté nesložili zbraně a využili liknavosti vaňovských ke snížení a v devíti lidech domácí přehrávali. Domácí křeč v konci zápasu tak ukončil až sólovým únikem Harciník a pečetil na 4:2.